KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13564622
nr 1356 4622
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Akvareller, 14 st, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. I pärm, oramade lösa blad. Signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:04:01
21/10 00:57:29
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér